July 10, 2022

CAVIA ir Lietuvos aeroklubo prezidento susitikimas

CAVIA valdybos pirmininkė Orijana Mašalė ir Lietuvos aeroklubo prezidentas Arūnas Gražulis aptarė bendrosios aviacijos aktualijas. Kalbėta apie vaikų ir jaunimo įtraukimą į aviacijos sportą, oro erdvės reguliavimo klausimus, naujausių technologijų naudojimą aviacijoje.

“Labai svarbu, kad visa šalies aviacijos bendruomenė veiktų išvien, siekdama Lietuvos aviacijos gairėse iki 2030 metų nustatytų tikslų. Turime atvirai kalbėti apie problemas ir kartu ieškoti jų sprendimų”, - po susitikimo sakė CAVIA vadovė.

Tuo tarpu Arūnas Gražulis pabrėžė, kad sąvoka "Lietuva - aviacinė valstybė" turi būti ne vien skambiu šūkiu. “Lietuvos aviacija turi sudaryti galimybes mūsų šalies piliečiams įgyvendinti savo ambicijas tiek susiekimo, tiek laisvalaikio, tiek verslo, tiek sporto srityse".

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

KONTAKTAI

Adresas: Konstitucijos pr. 9 - 63, Vilnius 
Įmonės kodas: 305191434
El. Paštas: info@cavia.lt
Telefonas: +370 682 53590
SUSISIEKTI

CAVIA

Civilinės aviacijos asociacija (CAVIA) yra pelno nesiekianti visuomeninė organizacija vienijanti proaktyvius Lietuvos aviacijos pramonės atstovus.
APIE MUS
info@cavia.lt
[wpml_language_selector_widget]
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram